letný tabor


Prejdi na obsah

Letný tábor


LETO 2010 - ANGLICKÝ TÁBOR so zahraničnými lektormi - pobytový tábor v Smoleniciach


Pre koho?

Tábor je určený pre deti od 9 do 17 rokov, ktoré rozdelíme do skupín podla veku aých znalostí. Nezáleží na tom, či deti už „spíkujú“, alebo sa v angličtine ešte necítia doma. Chceme, aby všetci zábora odchádzali sže už vedia prežiť krásne chvíle aj vo svetovom jazyku.

Angličtina hrou

Staviame na tom, že deti sa učia ľahko anámahy. Kombinácia ranných zábavných hodín s aktivitami avčtine povedie kže sa im angličtina dostane pod kožu skoro tak, akoby strávili
10 dní výne alebo na Floride.

Lektori

Lektori z
USA, Kanady, Británie, Holandska aých krajín budú sťmi komunikovať iba včtine. Do tábora však prinesú viac ako iba jazyk. Vďaka bohatému programu aúčasti na spoločných aktivitách deti objavia nové kultúry, hry, športy, pesničky a jedlá.


Program

Pripravili sme bohatý program, vrátane množstva športových ačenských aktivít, bláznivých súťaží, tanca. Organizujeme aj veľa dobrodružných akcií ako plavbu plachetnicou po jazere Neusiedler v Rakúsku , lezenie na skalu v Karpatoch a objavovanie blízkej jaskyne. Atoho nebolo dosť, čaká vás magická šou amožno aj prespíme v lese.

Cena

CENA: 295 €

Prvý turnus: 4. 7. – 13. 7. 2011
Druhý turnus: 15. 7. – 24. 7. 2011
Tretí turnus: 26. 7. – 4. 8. 2011

Cena zahŕňa

Dopravu autobusom z BA a späť alebo jednu noc v tábore pre rodičov z oblastí mimo Západného Slovenska, vyučovanie, ubytovanie, stravu: raňajky formou švédskych stolov, obed, večeru a pitný režim, kompletný program vrátane vstupov, vodné lyžovanie a lezenie na stenu, celodennú odbornú a zdravotnú starostlivosť, poistenie detí

Bezpečnosť

Z dôvodu garancie maximálnej starostlivosti a bezpečnosti sa o vaše deti budú starať dvaja dospelí v každej desaťčlennej skupine (jeden lektor a jeden vedúci). To nám umožní, aby sme každej detskej duši venovali osobitnú pozornost.

Ubytovanie

Rekreačné stredisko Záruby v Malých Karpatoch má 16 nedávno zrekonštruovaných drevených chatiek. Každá má svoje vlastné sociálne zariadenie. V jednej chatke bude bývať 5 detí a 1 vedúci. K vybaveniu areálu patrí jedáleň, budova na aktivity a disko, ihrisko na loptové hry a bazén.

NOVINKA - Teen Adventure Trip
/ len počas 2. a 3. turnusu

Máš už 15 rokov a máš dosť odvahy spať vonku? Si pripravený otestovať svoje možnosti a umieraš túžbou byť nezávislejší? Tak tento 3-dňový dobrodružný výlet je práve pre teba. Tento program sa bude konať iba počas druhého a tretieho turnusu a bude mať maximum 10 účastníkov na turnus. Tak dlho nepremýšlaj a prihlás sa už DNES! (Príplatok: 40 €)

Mapa

Smer z Trnavy:
cesta č. 51 do Senice, za obcou Boleráz odbočit do ľava - značka Smolenice 6km.
V Smoleniciach odbočit na hlavnú cestu do ľava, na konci dediny odbočiť do prava - smer jaskyňa Driny/Jahodník.
Cieľ - Rekreačné stredisko Záruby.

Smer z Bratislavy:
cesta č. 502 do - v Smoleniciach odbočit na do ľava - smer jaskyňa Driny/Jahodník.
Cieľ - Rekreačné stredisko ZárubyZpäť na obsah | Zpäť na hlavné menu